Logo letter
lampa-wiszaca-dekoracyjna-w-oplocie
stylowa-lampa-wiszaca-w-oplocie-regulowana-nowoczesna

Wiszące żarówki na kablu nad stół w jadalni

 

Wiszące lampy w oplocie świetnie sprawdzą się w roli oświetlenia dodatkowego, na przykład nad stołem w jadalni. Podkreślą znacznie stołu jako wspólnej przestrzeni do spożywania posiłków, co pozytywnie wpłynie na komfort pomieszczenia. Wiszące żarówki na kablu doskonale wpisują się w nurt oświetlenia industrialnego. Proste, surowe w kształcie i formie nie tylko dobrze wyglądają, ale i dobrze oświetlają stół. Jeżeli nasz stół jest pokaźnych rozmiarów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawiesić kilka lamp obok siebie lub po skosie. Natomiast w przypadku małej jadalni i niewielkiego okrągłego stołu, lepiej sprawdzi się jedna lampa umieszczona centralnie nad nim.

 

Wiszące żarówki w oprawie drucianej

 

Alternatywą dla żarówek bez oprawy są lampy wiszące tworzone z drutu. Takie rozwiązanie świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Do takich lamp również warto wybrać dekoracyjną żarówkę, co podkreśli klimat całej aranżacji. Lampa z drutu wygląda bardzo intrygująco.

lampa-wiszaca-industrialna-loft-pajak-regulowana

Żarówki na kablu już od dawna nie kojarzą się z niedbałością czy prowizorką remontową. Obecnie tego typu oświetlenie to efekt celowy i zamierzony, który staje się częścią wielu minimalistycznych aranżacyjnych. To, co wyróżnia żarówki na kablu z naszej oferty to kolorowe kable w oplocie i dekoracyjne żarówki typu Edison, które w połączeniu stanowią bardzo ciekawy sposób oświetlenia wnętrz. Dostępne są w wersji z jednym bądź kilkoma źródłami światła.

ŻARÓWKI NA KABLU